Xon Cup 2022 Raket 120 -kilpasarjaan ovat ilmoittautuneet tai varanneet numeron seuraavat kuljettajat/joukkueet. Haalealla värillä merkatut ovat varauksia edellisen vuoden perusteella ja kirkkaat vahvistettuja ilmoittautumisia.

Nr Joukkue Runko Seura
1
Mar6=1 Racing Engineering Tony Kart Keimola FK  
Mar6 on (ainaki) yks (niistä) 
8
HOUSE TEAM TONY KART ei enään pomppiva hyua  
räsänen jouni 
11
TOVI Racing Tony kart Lavinto karting  
Toni Vilen ja Ville Kela 
13
2K Racing CRG JoeUA  
 
14
ES Racing / Eero Surakka Zanardi Keimola FK  
Eero Surakka 
15
FVS Racing Tony Kart Keimola FK  
Petri Surakka  
19
Liikkuva Shikaani Tony Kart SWK  
Reijo Rosnell 
20
Saunela Racing Team Formula K Lahden FK  
Sebu 
22
T T Racing OTK HanUA  
 
24
Makara Motorsport Kosmic Mikua  
Janne Makara 
25
Ristolainen Racing Croc Promotion Keimola FK  
 
26
Jarkko Widerholm Tony kart XON SPORT CLUB RY  
Jarkko Widerholm 
27
Tähdenniemi Racing Team Dino PirKa  
Janne Tähdenniemi 
32
Force Racing Kosmic XonSC  
Johan Vilo, Joonas Juva 
33
Sunset Racing Team Kosminen Xon CS  
Mää jaksan pari lähtöö, ehkä joku muu loput 
34
Very Old Backvillage Kosmic Vihua  
Raimo 
36
ROK Racing Team Parolin tai Exprit SWK  
K.Helin, O.Helin, R.Nissi, AK 
41
OHR team Kosmic Lavinto Karting Ry  
Riku Honkanen 
44
Garden Hose Motorsport 2 Tony Kart Xon SC  
 
46
WCR Kosmic VUA  
Kalle Norrsjö Kent Holmberg 
47
Knock Racing Fullerton Vihua  
 
52
H-Racing Exprit Lavinto Karting Ry  
Iiro Honkanen 
55
Garden Hose Motorsport 1 Tony Kart Xonsport  
Mika Nikkilä Mikael Arjakari 
56
Super Pig Exprit Swk  
Rautsi jun 
64
JTR Tony kart Mikua  
Jussi Tammelin, Janne Makara 
71
J&J Racing Tonykart Lahden FK  
Jani Koskela, Jarno Toivonen 
72
K&T Motorsport CRG FinnAK  
Käki & Tielinen & ? 
74
FMR-TEAM Formula K PoSuA  
Tuukka & Hannu 
75
Kepulisarja Tony Kart Keimola FK  
JW, HW, AW 
77
The Jäppiset Ninarille näyttää edelleen Lahdfk  
Riku Jäppinen ajaa ja Jouni pomottaa 
79
Loiske racing Rosso korsa/tonykart Lahden fk  
Kulovuori. 
81
Simple Solutions Motorsport Sergei PoSSua  
3 lämppärii ja yks nopee 
85
Ristolainen Engineering Croc Promotion Keimola FK  
Toni Ristolainen 
88
BackVillage 88 Kosmic VihUa  
 
89
BackVillage 89 Kosmic Vihua  
JaMes 
93
SuperTau Endurance Division GP Racing Xon SC  
Jani Malin 
95
Jii-Tee Racing Tourunen Haase Swk  
Mika Tourunen, Jari Tourunen. 
98
Huja Racing TonyKart VihUA  
Aleksi, Eeki, Olli 
111
Ruusukukka Racing Team ? HanUA  
Joni Ruuskanen 
115
Jessika Saari Intrepid Kokemäen FK-Kerho  
Jessika Saari 
191
Liikkuva shikaani 2 Tony Kart SWK  
Ajan jos jaksan 
197
Willhard racing Tonykart HyUA  
Ville Vienonen 
198
Teemu Korhonen Croc Promotion Fisra  
Teemu Korhonen 
573
Team EtEFin Racing OtK Xon Sc  
Jorma kaikilla lisäliitteillä 
772
Sakia Racing Team OTK VihUa  
Jussi Penttilä 


Mikä Xon Cup?